עברית | English
מפעילים סלולריים

לפסקול פתרונות יעודיים עבור מפעילים סלולריים בכל תחום האינטרנט הסלולרי.

היכולות הטכנולוגיות של פסקול בשילוב הבנת השוק, חיבור לספקי תכנים ואינטגרציה עם מערכות המפעיל מאפשרים לה לתת כל פתרון ברמה הגבוהה ביותר.

פיתוח תשתיות - כחברת פיתוח, לפסקול יכולות טכנולוגיות מרשימות לפיתוח תשתיות ופלטפורמות לשימוש המפעיל. עוד בראשית ימיה פותחה בפסקול פלטפורמת ה-®Gatewave ששירתה מפעילים בארץ ובעולם. הניסיון שלנו והמקצוענות מאפשרים לנו לספק למפעיל פתרונות טכנולוגיים תפורים אישית ברמה הגבוהה ביותר.

הקמת ותפעול מיזמים - פסקול ערוכה לספק פתרון לכל מיזם סלולרי של המפעילים ועשתה זאת בעבר מספר רב של פעמים. השירות של פסקול כולל פתרון מלא החל משלב הייזום וכולל יעוץ, אפיון, פיתוח, תחזוקה, תפעול ואחסון של כל שירות ומוצר שהמפעיל מעוניין לספק ללקוחותיו.

אגריגצייה וחיבור למקורות תוכן - לפסקול הסכמים חתומים עם יותר מ-120 ספקי תוכן מהמובילים בישראל ובאפשרותה לספק מגוון רב של תכנים מסוגים שונים לכל צורך. פסקול מתמחה באיתור תכנים חדשים בכל תחום רלוונטי ובפעילות מוסדרת וישרה כך שהמפעיל נהנה מכל עולמות התוכן ללא עבודה מיותרת.

אינטגרציה למערכות פנימיות - במהלך 12 שנות פעילותה התחברה פסקול למספר רב של מערכות פנימיות אצל המפעילים הסלולריים בישראל וצברה ניסיון רב בחיבור מהיר, מאובטח ועמידה בכל דרישות האיכות של המפעילים.

דוגמאות ממגוון לקוחותינו