עברית | English
מי אנחנו

פסקול טכנולוגיות מתקדמות בע"מ (1998), הינה מחלוצות האינטרנט הסלולרי בעולם ומובילה את הענף בישראל כבר יותר מ-12 שנים.

לפסקול מעל ל-120 לקוחות, פלטפורמה חדשנית, וניסיון עשיר באפיון, פיתוח ואינטגרציה של מוצרים ושירותים פנים וחוץ ארגוניים.

מימיה הראשונים, פסקול מקדמת את המדיה הסלולרית כמדיה דומיננטית להפצת שירותי תוכן ומידע ומספקת ברציפות טכנולוגיות ויישומים פורצי דרך לגלישה סלולרית עבור לקוחות בארץ ובעולם. הידע והניסיון של פסקול באים לידי ביטוי ביציבות, בשלות ותחכום של התשתיות, הכלים, המוצרים והשירותים, המוצעים במודל עסקי ייחודי המותאם לכל תקציב.

אחרי שנים של הפעלת תשתיות ושירותים עבור מפעילים סלולריים בארץ ובעולם לפסקול מעמד מקצועי בתחום, ראיה רחבה והכרות מעמיקה עם מבנה שוק הסלולר המאפשרת יכולת ביצוע חסרת תחרות בכל התחומים הקריטיים להצלחתו של שירות סלולרי, תוך דגש על איכות, אבטחת מידע, נגישות, חווית משתמש, שימושיות, התאמה אישית והתאמה מיטבית לשלל מכשירי קצה.

פסקול משמשת כאִינְטֶגְרָטוֹר מוביל עבור כלל המפעילים הסלולריים בישראל - פרטנר תקשורת, סלקום ישראל, פלאפון תקשורת ומירס תקשורת ומפעילה מאות אתרים, שירותים ואפליקציות סלולריות, המופצים בפורטלים של המפעילים הסלולריים, בגלישה חוץ פורטלית (WiFi) ובצורה מאובטחת למערכות תפעוליות פנים ארגוניות.

כחברת תוכנה מנוסה, יש לפסקול מגוון פתרונות טכנולוגיים המאפשרים התממשקות ואינטגרציה למשיכת תכנים ויישומים בזמן אמת ישירות ממערכות מסוגים שונים ללא צורך בפיתוח ייעודי מצד הלקוח ובהצגה מיטבית בכל מכשיר סלולרי. הטכנולוגיה המתקדמת של פסקול ניתנת להתקנה והטמעה פשוטה בשרתי הלקוח (Hosting) או כשירות בענן (Cloud Service) מאחת מחוות השרתים של פסקול ו/או שרותי ענן נוספים, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר של ביצועים, שרידות, אבטחת המידע ושמירה על פרטיות המשתמשים.


תמונה להמחשה


היסטוריה

פסקול טכנולוגיות מתקדמות בע"מ הוקמה בשנת 1998 על-ידי ניקי פפו, איל זוהר וסרגיי קורבלניקוב יוצאי חברת "אלדין" אשר התאגדו לפיתוחה של טכנולוגיה ייחודית במטרה לאפשר התאמה בזמן אמת של תוכן לשימוש כשירות במענה קולי (IVR).

במהלך שנת 1999, הותאמה הטכנולוגיה גם לתרגום תכנים והתאמתם לאינטרנט סלולרי ולטלוויזיה אינטראקטיבית. המערכת הראשונה שפותחה הותקנה בחברת מירס תקשורת בע"מ ופעילה ברציפות עד היום.

בתחילת דרכה קיבלה פסקול מימון ראשוני מחברת איתוראן ובהמשך גייסה הון מאינטל קפיטל, אינפיניטי והולנד ונצ'רס. החברה התרחבה במהירות לפעילות בינלאומית ופעלה במודל עסקי בו מכרה והתקינה את הפלטפורמה אצל חברות תקשורת בישראל, באירופה ובמזרח הרחוק כשירות Hosting בלבד.

בשנת 2003 לאחר שנרכשה ע"י זאב קוצר, מנכ"ל החברה, הרחיבה פסקול את מודל העבודה והחלה לספק גם שירותי ASP על בסיס חוות השרתים של החברה ומאז משמשת גם כחברת אינטגרציה עבור המפעילים הסלולריים לצורך הפעלת שירותים סלולריים של מאות לקוחותיה מהמובילים בתחומם בישראל.

פסקול עוסקת יותר מעשור באינטרנט סלולרי, בעלת קשרים ענפים עם המפעילים והגורמים הרלוונטיים בתחום, פועלת על בסיס הידע הנרחב שנצבר והתשתיות שפותחו על ידה לביצוע פרויקטים בתחום הסלולר, תוך שימוש בניסיונה הרב לטובת לקוחותיה המבקשים לקחת חלק פעיל בשוק הסלולר.