עברית | English
אתרי תוכן ומסחר

לפסקול מגוון רחב של שירותים ומוצרים המכסים את כלל הצרכים של כל גוף תוכן או חברה בעולם הסלולר. פסקול אפיינה, פיתחה ומתחזקת מעל ל-100 אתרי תוכן ומסחר, רובם נמצאים בפורטלים של ארבעת המפעילים הסלולריים בישראל.

לפסקול מגוון רחב של שירותים המיועדים לאתרי תוכן המאפשרים כניסה מהירה ונוחה לעולם הסלולר.

אפיון ועיצוב ממשק משתמש סלולרי - לפסקול צוות מקצועי של אנשי UI ועיצוב המתמחה ביצירת חווית גלישה מיטבית בכל סוג של מכשיר נייד.

פיתוח אתרים סלולרים - צוות הפיתוח של פסקול מפתח על גבי פלטפורמת ה-®Gatewave כל אתר ושירות סלולרי מכל מקור תוכן מולו אנו עובדים.

אגריגציית תוכן למפעילים - מירב אתרי התוכן שאנו מפעילים נמצאים בפורטלים של ארבעת המפעילים הסלולריים בישראל. לפסקול הסכמים עם כל המפעילים וניסיון עבודה רב שנים מולם תוך עמידה בכל תנאי השירות והמקצועיות הנדרשים על ידם. לפסקול הסכמי סליקה המאפשרים לה לגבות כסף מהמפעילים, לטובת ספקי התכנים, הן עבור גלישה והן עבור שירותי פרימיום.

נתוני גלישה וסטטיסטיקות - לפסקול מערכות סטטיסטיקה ומדידה מתוחכמות המספקות נתונים מעמיקים וברורים על הגלישה באתר. לקוחות פסקול מקבלים באופן שוטף דיווחים ועדכונים על התנועה באתר שבבעלותם.

התאמות למכשירי קצה - לפסקול מחלקה יעודית להתאמות למכשירים ניידים אשר תומכת בשלל המכשירים הנמכרים והנגלשים בישראל. כל האתרים שמפותחים על ידי פסקול מאופיינים בהתאמה מיטבית לכל מכשיר ובתמיכה מירבית על פי יכולות המכשיר.

גבייה וחיובים - לפסקול מומחיות בחיוב ובגבייה הן מול מפעילות הסלולר וברוקרים והן מול חברות האשראי תוך שמירה על אבטחה ברמה הגבוהה ביותר. לכל שירות אנו יודעים לספק את פתרון החיוב והגביה הנכונים והחסכוניים לטובת לקוחותינו.

התראות סלולריות - לפסקול ניסיון עשיר בשירותי התראות סלולריות המבוססים על תכנים ממגוון מקורות. לקוחות פסקול יכולים לבחור בין פתרונות מדף להתאמה פשוטה לאתר התוכן ובין פתרונות יעודיים שמפותחים למוצרי התראות יעודיים.

מערכות תוכן - פסקול מספקת מגוון מערכות תוכן ללקוחות שאינם בעלי אתר אינטרנט פעיל. מערכות אלו מאפשרות לבעלי תכנים להזין את התוכן ופסקול מפתחת על בסיסו את האתר/שירות הסלולרי.

אימות ורישום לקוחות - ניתן להשתמש בשירותי פסקול לרישום לקוחות לשירותים/מועדוני לקוחות וכו' וניתן לאמת את הרישום על בסיס מספר טלפון.

התאמה לכל המכשירים המשווקים בישראל

דוגמאות ממגוון לקוחותינו